Můj příběh

Po škole jsem nastoupil do zaměstnání v korporátu. A přestože mě práce bavila a stoupal jsem po kariérním žebříčku, nepřestával jsem si klást otázky, jestli chci v zaměstnání zůstat do konce života…

Chci až do důchodového věku zůstat v korporaci?

Chci v práci trávit třetinu života?

Chci přispívat na bohatství někoho jiného?

Co vlastně chci dělat po zbytek svého pracovního života?

Vše se změnilo jednoho dne roku 2015. Kolega přinesl do práce knížku o investování do nemovitostí. Půjčil jsem si ji, ještě týž večer ji přečetl a následující večer jsem začal „sjíždět“ realitní inzerci. Brzy jsem koupil svůj první byt na pronájem.

Asi půl roku poté jsem už měl bytů několik a nepřestával jsem své portfolio zvětšovat. Stále jsem však pracoval u svého tehdejšího zaměstnavatele.

Zhruba po třech letech od nákupu první investiční nemovitosti jsme se já i manželka stali nezávislými na zaměstnaneckém příjmu. A s mými zkušenostmi můžete jít podobnou cestou i vy.

Během své investorské činnosti jsem se seznámil se stovkami lidí – makléři, právníky, investory, bankéři, nájemníky a pracovníky různých institucí. Přečetl jsem stovky textů o investování a správě nemovitostí, ale především jsem sám vybudoval vlastní portfolio více než 160 nájemních nemovitostí.

V tisících interakcí jsem zažil téměř všechny možné situace. Díky tomu a také předchozím pracovním zkušenostem v oblasti marketingu, prodeje, péče o klienty a provozního řízení vám mohu pomoct vybudovat vaše vlastní bytové portfolio a umožnit vám zajistit si třeba už během několika let dostatečný pasivní příjem, abyste mohli opustit své zaměstnání a dělat již jen to, co vás skutečně baví.

Předám vám množství vlastních technik a tipů jak levně koupit a spravovat nemovitosti. Poradím vám, jak maximálně využít účetních a daňových výhod, abyste maximalizovali výkon svého portfolia a co nejdříve se dostali do bodu, kdy vám pasivní příjem z bytů zajistí svobodný život.

Společně vytvoříme investiční strategii přesně na míru vašim potřebám, vaší životní situaci, věku, osobním cílům a vašemu vztahu k riziku.

Investice do konzultace se mnou se vám vrátí nejpozději s podpisem první kupní smlouvy na váš nájemní byt.

Kvalitní investování do nájemního bydlení vám může přinést sladké plody. Po cestě ovšem čeká spousta nástrah, které vás mohou potrápit a připravit o hodně peněz a času.

Bezpečně vás provedu cestou nezbytnou pro úspěch – od výběru lokality a bytu, typu vlastnictví, přes uzavření kupní smlouvy, financování, správu a optimalizaci celého portfolia, výběru nájemníků, uzavření nájemních smluv, následnou komunikaci s nájemníky, spravujícími družstvy, orgány státu i samosprávy a dalšími.

Pomůžu vám pochopit, jaký vliv mají na vaše budoucí bohatství jednotlivá rozhodnutí a jejich vzájemná provázanost. Vše konkrétně a prakticky. Tak, aby vám to přineslo maximální hodnotu a jen nezbytné náklady.

Co o spolupráci se mnou říkají klienti