Reference

Individuální konzultace s Martinem byla smysluplná, přehledná, plná informací, praktických příkladů, rad, doporučení. Martin dokáže jednotlivá témata vysvětlit srozumitelně a vzhledem ke svým zkušenostem jít i do většího detailu. Navíc má obrovský přehled nejen o realitním trhu, smysl pro humor a ke všemu je to slušný a čestný kluk :-)

Konzultace mi pomohla především v oblasti financování. Martin mi ukázal jiné pohledy na tuto problematiku, které určitě brzy uvedu do praxe. Ještě jednou děkuji a věřím, že jsem se neviděli naposledy!

Radka, začínající investorka

Za ty tři hodiny jsem se dozvěděl tolik cenných informací, na které bych sám nepřišel ani za několik let. Vše, co mne zajímalo, jsi mi důkladně vysvětlil. Schůzka překonala naprosto moje očekávání. Každému, kdo se chce věnovat investování do nemovitostí a chce si změnit život, stoprocentně doporučuji tvoje nabízené služby .

Adam Kovačič, podnikatel

Za Martinem stojí velké množství zkušeností, které získal tvrdou prací a vážím si toho, že je ochoten se o ně podělit. Neměl jsem žádné předchozí zkušenosti, přesto mi Martin pečlivě a srozumitelnou formou vysvětlil všechny důležité principy investování do nemovitostí. Znám přesné kroky, jak postupovat v celém procesu od začátku až do konce, vím na co si dát pozor, čemu se vyvarovat a znám mnoho praktických tipů. Individuální konzultace je investice, která mi otevřela nové možnosti a je jen na mně, jak je zužitkuji.

Jan Čevela, programátor

Brian Tracy řekl: "Úspěch zanechává stopu". Takže od Martina okoukávám stopy, které už si prošlápl a já díky tomu nemusím postupovat stylem pokus / omyl. Je báječné, že je ochotný se o tyto stopy podělit s těmi, kteří chtějí. A já chci. Především proto, že se mi to v mém investování prostě vyplatí.

Tomáš Kučera, realitní makléř, investor

Děkuji za 3 hodiny užitečných informací, reálných příkladů a tipů. Bez zbytečných kudrlinek a přikrášlování. Martin za mě nic neudělá, ale celou konzultaci vnímám jako krok k rychlejšímu posunutí se vpřed.

Lucie Jakešová, realitní investorka

Aktivní naslouchání, zkušenosti a individuální přístup jsou Martinovou velmi silnou stránkou.

Přicházel jsem na konzultaci se spoustou myšlenek, které jsem si nedovedl poskládat do jasného systému a struktury s jednotným smyslem.

Ořezali jsme nadbytečné a ponořili jsme se do smysluplných s objasněním modelu ale zároveň i konkrétních situací.

Velké díky za tvoje zkušenosti a chuť je předávat dál.

Martin P., vděčný začínající investor

Oceňuji Martinův individuální přístup. Během naší konzultace mi předal praktické rady a teď již vím, že když se budu držet systému, tak mohu dosáhnout zajímavého výkonu a splnit si tak sen v podobě pasivního příjmu. Utvrdilo mě, že Martin má každý krok pečlivě promyšlený a vychází z reálných dat a dlouhodobých zkušeností. 

Radek Musil, finanční manažer

Martin je v pravým slova smyslu investor, který dokáže pracovat s čísly a umí stanovit plán a strategii. Na konzultaci jsem šel připraven a už i vybaven základními informacemi z youtube a různých podcastů, což bych doporučil každému pro lepší pochopení kontextu při konzultaci s Martinem. Upřímně mohu říct, že mi Martin ukázal cestu a směr k cíli. Teď už je to jen na mě. Vítám jeho schopnost dobře systém investování do nemovitostí vysvětlit. Investice do individuální konzultace je zanedbatelná ve vztahu, jaký informace si člověk odnese. Doporučuji setkání s Martinem každému, kdo chce investovat do realit v České republice.

Honza, senior manažer

Stretnutie s Martinom Kořenekom bolo plné praktických informácií a rád z oblasti investovania do nehnuteľností. Martin je naozaj veľmi inšpiratívna osobnosť, ktorá nemá problém sa so svojim know-how podeliť s ostatnými.

Ondrej Chovanec, manažer, investor

Realitám se věnuji dlouhá léta a už mě máloco překvapí. Přesto jsem byl doslova nadšen ze spousty nových poznatků, které mi Martin během našich konzultací předal. Hlavně informace ohledně vyhledávání, vyjednávání a financování nájemních nemovitostí. Pokud bych Martina potkal dříve, ušetřilo by mi to spoustu peněz. Konzultace s Martinem z hlediska obsahu, spousty nečekaných postupů a celkové srozumitelnosti můžu jen doporučit!

Radim Garlík, Managing Director 

Konzultace s panem Kořenkem určitě předčily mé očekávání, a to se na realitním trhu pohybuji už dlouho, takže nejsem laikem. U p. Kořenka jsem ocenila hlavně to, že má nejen velkou odbornost, ale hlavně je schopen ji sdělit nenásilnou a srozumitelnou formou. Na naše setkání jsem se vždy těšila, získala jsem hodně poznatků a už nyní jsem na základě toho koupila první 2 byty na pronájem, a myslím, že ještě nekončím:-)

Jindřiška Wildumetzová, makléřka

S Martinem se znám již dlouho, takže jsem se zájmem sledoval i jeho kariérní obrat o 180 stupňů směrem k podnikání - investování. Sám podnikám už od školy, takže věřím, že z pohodlného života korporátu do více "samostatného" světa to chce velkou odvahu. Martin ji nejen ukázal, ale v poměrně krátké době vybudoval obdivuhodný business, a to hlavně díky svému "drivu", komunikačním, analytickým schopnostem a velkému množství kontaktů v oblasti nemovitostí, které získal právě tím, že se "učil za pochodu" a pronikl do všech oblastí nutných pro tento business na realitním trhu. Já jsem jeho služeb také několikrát využil a musím říct, že jsem nadšen. Martine, díky!

Jan Svoboda, poskytovatel služeb ve stavebnictví

U pana Kořenka jsem si zakoupila sérii konzultací a opravdu nelituji! Pan Kořenek je velký profesionál. Jeho znalosti a vedení konzultací mě - i přes mé počáteční obavy - přesvědčily a já koupila byt, který hodlám pronajímat. Za mě tedy investici do konzultací vnímám jako jednu z nejlepších, kterou jsem vynaložila. Pana Kořenka mohu jedině doporučit.

Zuzana Indráková, makléřka

S panem Martinem Kořenkem jsem se poprvé setkal jako zástupce banky, kterou pan Kořenek oslovil za účelem financování svých realitních aktivit. Ve světě bankovnictví a investic se pohybuji více než 25 let a nepovažuji se tedy za žádného nováčka. Musím nicméně konstatovat, že mě p. Kořenek velmi překvapil jak svým proaktivním přístupem při vyřizování úvěru, tak především svými hlubokými znalostmi realitního trhu. A to včetně souvisejících agend. Především účetních a právních. Osobně jsem s ním několikrát konzultoval své realitní investice a plánuji tak činit i v budoucnosti.

Oldřich Synovec, seniorní bankéř, přes 20 let v bankovnictví

S Martinem je radost spolupracovat. Je to odborník na slovo vzatý, problematice rozumí "až do morku kostí" a na všechny otázky dokáže přesně, trefně a k věci odpovědět.
Pevně věřím tomu, že s informacemi a sdílenými zkušenostmi od Martina bude výrazně snazší si vyhrnout rukávy a pustit se do podobného dobrodružství, které, věřím, mi bude podobným přínosem, zdrojem inspirace a úsměvu jako Martinovi.

Hanuš Tomek, senior consultant

Martin má skvělý přehled o realitním trhu, propracovanou metodiku investování a velmi zajímavé tipy a zkušenosti. Diskuse s ním byla super především díky praktickým doporučením a určitě z toho něco využiju pro vlastní investice. Rozhodně doporučuji!

Tomáš Frnka, viceprezident konzultační společnosti

Po prvním osobním setkání s Martinem jsem měl jasno, že jeho mentoring otevírá dveře k velkým věcem. Martin mi ukazuje nové pohledy na investování do nemovitostí. Pomáhá mi změnit pohled na využití cizích zdrojů k financování , strategie a vyjednávání v konkrétních situacích. Oceňuji jeho zkušenosti, které během spolupráce ochotně předává dále..

Marek Prokš, nákupčí

Individuální konzultace s Martinem mi naprosto otevřela cestu do světa investic. Lidský a osobitý přístup názorných příkladů, které dokážu přetavit ve skutečnost mě ženou za svým snem. Díky Martine!

Zbyšek Lhota, vedoucí skladu

Uz dlhsiu dobu som sa zaoberala myslienkou zamerat sa na investovanie do nehnutelnosti. Nieco som si nastudovala, ale vela veci som riesila intuitivne... Na CZ/SK trhu som nenasla vela moznosti ako sa inspirovat a najst nejake tipy a triky... nastastie som sa stretla s Martinom, co ma posunulo o velky krok vpred. Odpovedal na moje otazky, dal mi vela uzitocnych tipov a trikov z praxe, velmi rychlo sa naladil na moju vlnu a pochopil, co potrebujem. Dakujem a rozhodne odporucam Martinove konzultacie kazdemu, kto chce viac porozumiet tunajsiemu realitnemu trhu a vie sa ucit od profika.

Hena, manažerka

Reality mne lákají již neskutečně dlouhou dobu, ale ať jsem to počítal zprava nebo zleva, nevycházelo mi to. Až konzultace s Martinem pro mne byla jako doskládání puzzle, kdy mi do sebe zapadly všechny dílky skládačky a já náhle uviděl celý obrázek... i když zatím jen velmi malý obrázek :) Již teď se těším, že se brzy pustím do skládání většího obrázku a jsem rád, že znám Martina, který mi pomůže v případě, že si nebudu jist jak dál.

Milan, senior manažer

Individuální konzultace s Martinem byla velmi přínosná a příjemná. Jde vidět, že Martin ty zkušenosti má a velmi jednoduše je umí předat dál. Za mě to byly velmi přínosné tři hodiny. Martina bez váhání doporučuji

Karel Le, category manager

Na konzultaci s Martinem jsem ocenil individuální přístup k řešení mé situace, jako investora. Má v oblasti nemovitostí obrovské znalosti a zkušenosti, které mi během konzultace předával. Vřele ho můžu doporučit každému, kdo to s investováním do nemovitostí myslí vážně. Mám jasnou představu a znám konkrétní kroky, jak se posunout dál. Díky Martine!

Tomáš J., začínající investor

Měl jsem příležitost seznámit se s Martinovým know-how v oblasti realitních investic a musím říci, že ač nejsem úplný nováček, jeho schopnost jasně a srozumitelně vysvětlit strategie a principy investování mě naprosto ohromila. Pomocí jednoduché matematiky a logických argumentů mi velmi rychle pomohl pochopit jak přetransformovat mé stávající portfolio a identifikovat možnosti pro jeho další růst. V průběhu posledního roku a půl jsem se zúčastnil několika akcí a konzultací u různých realitních investorů, ale stále jsem váhal a nebyl stoprocentně přesvědčený o tom, jaké budou mé další kroky. Po konzultaci s Martinem se mé váhání velmi rychle rozplynulo a jsem nyní schopen vidět příležitosti i z jiného úhlu pohledu. Konzultace se odehrávala v přátelské atmosféře, kdy Martin otevřeně odpovídal na mé otázky, což mi umožnilo lépe porozumět jeho myšlenkám a strategiím. Pokud se chcete dozvědět více o investování, nemůžu doporučit nikoho lepšího než Martina. Jeho skvělé znalosti a analytické schopnosti, spolu s přátelskou atmosférou konzultace, vám poskytnou ucelený vhled do světa realitního investování a pomohou vám dosáhnout úspěchu na trhu.

Tomáš Kopecký, podnikatel

Konzultace s Martinem naprosto předčila mé očekávání Mám v portfoliu již řadu nemovitostí, jak bytových tak nebytových. Financoval jsem jako běžní investoři skrz hypoték, ale ty po čase vás budou limitovat. Po konzultaci s Martinem už vím jak mám postupovat při financování, abych mohl dosáhnout větších počtu nemovitostí s minimálním použitím svých finančních zdrojů.  

Tomáš Dao, podnikatel