Co nabízím?

Během své investorské činnosti jsem se seznámil se stovkami lidí - makléři, právníky, investory, bankéři, nájemníky a pracovníky různých institucí. Přečetl jsem stovky textů o investování a správě nemovitostí, ale především jsem sám vybudoval vlastní portfolio více než 160 nájemních bytů. 

V tisících interakcí jsem zažil téměř všechny možné situace. Díky tomu a také předchozím pracovním zkušenostem v oblasti marketingu, prodeje, péče o klienty a provozního řízení vám mohu pomoct vybudovat vaše vlastní bytové portfolio a umožnit vám zajistit si, třeba během několika let, dostatečný pasivní příjem, abyste mohli opustit své zaměstnání a dělat již jen to, co vás skutečně baví.

  • Kvalitní investování do nájemního bydlení vám může přinést sladké plody. Po cestě ovšem čeká spousta nástrah, které vás mohou potrápit a připravit o hodně peněz a času. 
  • Bezpečně vás provedu cestou nezbytnou pro úspěch - od výběru lokality a bytu, typu vlastnictví, přes uzavření kupní smlouvy, financování, správu a optimalizaci celého portfolia, výběru nájemníků, uzavření nájemních smluv, následnou komunikaci s nájemníky, spravujícími družstvy, orgány státu i samosprávy a dalšími.
  • Pomůžu vám pochopit, jaký vliv mají na vaše budoucí bohatství jednotlivá rozhodnutí a jejich vzájemná provázanost. Vše konkrétně a prakticky. Tak, aby vám to přineslo maximální hodnotu a jen nezbytné náklady.
  • Předám vám množství vlastních technik a tipů jak levně koupit a spravovat nemovitosti. Poradím vám, jak maximálně využít účetních a daňových výhod, abyste maximalizovali výkon svého portfolia a co nejdříve se dostali do bodu, kdy vám pasivní příjem z bytů zajistí svobodný život.
  • Společně vytvoříme investiční strategii přesně na míru vašim potřebám,  vaší životní situaci, věku, osobním cílům a vašemu vztahu k riziku.

Investice do investiční konzultace se mnou se vám vrátí nejpozději s podpisem první kupní smlouvy na váš nájemní byt.